הפלגות זמן ים לסקיפרים


אנו מקיימים הפלגות זמן ים לחו"ל בספינה מפוארת ומרווחת מדגם בנטו 43 פיט

בהתאם לדרישות מינהל הספנות בכדי לקבל רישיון סקיפר הרשאי להשיט ספינה למסע בינלאומי רשיון המוכר בישראל כרשיון משיט 60, המועמד מחוייב לצבור זמן ים ולהוכיח שהפליג כאיש צוות לפחות 8 ימים במים כחולים וחצה את גבול המים הטריטוריאלים של מדינת ישראל ליעד בחו"ל.

מועדון השייט גליגל מוסמך על ידי משרד התחבורה רשות הספנות והנמלים לקיים הפלגות אלה ולאשר כי החניך השתתף בהפלגה ועמד בכל הדרישות המתחייבות.

במהלך הפלגות אלו המדריך מבצע סימולציות של מצבי חירום כגון חדירת מים וסכנת טביעה, כיבוי אש ועוד, בנוסף החניכים לומדים להכיר ולהפעיל את מכשיר הקשר מול תחנת חוף וחיל הים, את מכשיר הנווטקס לקליטה ופענוח הודעות בטיחות מתחנות חוף ועוד. החניכים משתתפים בהפעלת כל מערכות הספינה ומשמשים כאנשי צוות החולקים משמרת הגה לאורך ההפלגה ובמיוחד בלילה במים בין לאומיים, החניכים לומדים להכיר את הנהלים החל מביקורת הגבולות ביציאה מהארץ ועד ביקורת הגבולות במדינה המארחת, כמו כן החניכים משתתפים בתכנון מסלול ההפלגה ובפתרון בעיות ניווט על ידי השוואה בין מכשיר הג'.פי.אס למפה הימית, החניכים לומדים להכיר ולהשתמש במכ"מ עם רדת החשכה

יעדי ההפלגות לזמן ים הינם בדרך כלל לקפריסין וליוון שם היאכטה נקשרת למזח במרינה, מתחברים למתח חשמל חוף ומתארגנים לארוחת הערב. למחרת יוצאים לטיול עם רכב מקומי ולסיור בשווקים ובפאבים המקומיים.

בדרך כלל אנו מחלקים את תקופת הפז"מ לשניי הפלגות של 4 ימים במקום 8 ימים רצופים על מנת להקל על שיגרת חיי הלקוחות שלנו

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו  054-211-3962  או שילחו הודעה באמצעות טופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך גם

רשימת תפוצה

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו עדכונים ומבצעים ישר למייל!